Yeni Hotmail’e Merhaba!

Yeni Hotmail’e Merhaba!

Bugün hotmail‘e bakan herkes şarşırdı. Görünümü değiştiren hotmail, bize çok sade ve kullanışlı bir giriş sunuyor.

hotmail yeni görünüm

Birkaç senedir Metro görünüme bürünen Microsoft, en sonunda Hotmail’e de makyajını yaptı.

Zaten ne zamandır yeni görünüme ihtiyacı olan hotmail son birkaç haftadır görünümü yavaş yavaş değiştirerek bize sinyal veriyordu.Peki yeni görünümde neler mi değişti?

1)Logo; En önemlisi logo, tabiki microsoft yine  metro tarzı sade logosuyla Windows 8‘e hazırlık yapıyor gibi gözüküyor.

2)Bilgi kısmı; Sol taraftaki bilgi veren kısımda yine standart microsoft yazı tipi ile donatılmış.Bu arada “Nasıl yapıldığı öğrenin” kısmı da unutulmamış.

Herşey güzel de! Sorunlarda yok değil.Hotmail şimdi de eski köye yeni adet getirmiş.Eskiden parola ne kadar uzun olursa olsun sesi çıkmazdı garibim hotmail’in.Şimdi, bize şöyle diyor “Microsoft hesabı parolaları en fazla 16 karakterden oluşabilir. 16 karakterden uzun bir parola kullanıyorsanız ilk 16 karakteri girin” .Olur mu öyle şey canım! Hem parolanın güçlü olmasını istiyor hem de öyle yapıyor.Yakışmadı hotmail’e…

Bu arada, Windows 8’den bahsetmişken ekim gelebileceğini söylemeyi unutmayım.

Birdahaki yazıda görüşmek üzere…

Yazı nasıldı ama?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Etiketler : bilgi, Bilgi kısmı, ekim, eski köye yeni adet, hotmail, hotmail yeni görünüm, kullanışlı, logo, Metro görünüm, metro style, microsoft, sade, tasarım, wimdows 8,
adet güzel yorum :)
 1. Hürriyet şöyle diyor;
  “Popüler e-posta servisi Hotmail gidiyor, yerine Outlook geliyor.

  Yazılım devi Microsoft, tablet ve masaüstü bilgisayarları tek merkezde toplayan Windows 8’in lansmanından önce radikal adımlar atmaya devam ediyor. Microsoft’un popüler e-posta servisi Hotmail isim değiştiriyor, yerini Outlook.com’a bırakıyor.
  Windows 8 ve Windows Phone sistemler bu servisi baz alırken, bazı ek özellikler de Outlook’a eklenmiş olacak. Örneğin Skype üzerinden konuşmak isteyen kullanıcılar, bunun için Outlook’u kullanabilecek. Outlook, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal ağ servisleriyle de entegre bir şekilde çalışacak.
  Bunun dışında kullanıcılar Microsoft Word, Excel, PowerPoint ve SkyDrive servislerine de yine Outlook üzerinden erişebilecek.”
  Biraz atmasyon gibi sanki.

 2. zaman geçtikçe yenilikler yapılıyor sürekli. ama şu varki microsoft kadar olamadık daha. bir türkçe yazılım işletim sistemimiz bile yok!

 3. BNEİ HOTMAİL ŞİFREM 16 KARAKTERDEN UZUN AMA GİRİŞ YAPAMIYORUM 16KARAKTERDEN UZUN GİREMESSİNİZ ÖLE BİŞİLER DİYOR LÜTFEN Bİ ÇARE BULUN..?

 4. msn’de paylaştığımız iletileri hotmail profil sayfamızdan girerek silebiliyorduk. Artık o iletileri göremiyor ve silemiyorum. Nasıl yapacağım..?

Yorumlar,bizi seven insanlar!

Önceki yazıyı okuyun:
hata
Windows’un izin vermediği klasör isimleri!

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle paylaşmak istediğim bazı windows yasakları var.Öyle her istediğiniz bir ismi, klasör ismini olarak koyabileceğinizi sanıyorsanız, yanılıyorsunuz.Mesela...

Kapat