Yeni bir başlangıç, yeni bir okul!

Yeni bir başlangıç, yeni bir okul!

Selamun aleyküm arkadaşlar.
Uzun bir aradan sonra yepyeni bir tema ile tekrar aranızdayım. Bildiğiniz üzere -yahut şimdi öğrendiniz- üniversite sınavına hazırlık bahanesi ile uzun bir süre,yaklaşık bir yıl olmuş,yazı yazamadım. Öyle ki sürekli takip ettiğim bloglardan uzak kaldım, geliştirme yapamadım, sorulara cevap yazamadım kısacası bilgisayarla alakalı birçok şeyi erteledim. Ertelememin karşılığını da elhamdülillah aldım.

Sınav sonucu umduğundan biraz aşağıda gelse de iyi bir sıralama ile üniversiteme yerleşmiş bulundum. Artık Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim.

Şu aralar sınavdan çıkmanın verdiği hezimetle siteye yine bir içerik ekleyemedim. Önceden tasarladığım, şu anda izlediğiniz temayı, kodlayıverdim. Ufak tefek hataları var ama zamanla düzelecektir. Zaten dayanamayıp “Amaaan! Hata varsa da sonra hallederiz yahu ” diyerekten etkinleştiriverdim temayı. (Sende bir göz atıp bana temanın hataları hakkında geri dönüş yaparsan minnettar kalırım.)

Şimdi ufaktan bir başlangıcın zamanı bahanesi ile tekrar klavyeme elimi dokundurmuş bulunuyorum. Yavaş yavaş kişisel yazılardan yazmaya başlayacağım . Sende yorum yapıp bana destek verebilir, yazımı oylayıp tarafını belli edebilirsin. Haydi tarafını seç! 😀

Yazı nasıldı ama?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Etiketler : kişisel yazı, Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği,
adet güzel yorum :)
  1. Madem hatan var biye programı calistiryorsun yaptığın işi tam yap kardeşim haaa yaptın madem bunu bide yazıp kendini rezil etme süs ve düzeltmenin yolunu ara saygılarımla;)

Yorumlar,bizi seven insanlar!

Önceki yazıyı okuyun:
Rapor, Özür, Durum Hepsi Bir Arada…

Klavyeme çekinerek dokunuyorum. Uzun zamandır yazmamanın utancı, internetten soğumam ve dahası... Fark etmişsinizdir en son yazımı 4 Şubat'ta girmişim. O...

Kapat