Web Tasarımcılar İçin Responsive Şablon

Web Tasarımcılar İçin Responsive Şablon

Web tasarım dünyası hızla gelişiyor. Geliştikçe kullanım alanları telefon ,tablet gibi artarak farklı çözünürlükteki ekranların ortaya çıkmasını sağlıyor. Yaptığımız tasarımların tüm çözünürlüklere uyumlu olarak çalışması hem web sitesi sahiplerine hem de ziyaretçilere kolaylık sağlayacağı kanıtlanmış bir gerçek. Hatırlarsanız Responsive Tasarım Yapmak adlı dersimde siteleri responsive hale getirmeyi öğrenmiştik. Sizin için hazırladığım örnek ile responsive tasarımın genel hatlarını kavraya bileceğinizi ve etkili bir Responsive tasarım oluşturmayı öğreneceğinizi umut ediyorum. Örneği aşağıdaki linkten önizleyebilir ve indirebilirsiniz.

Örnek Önizleme / Örneği İndir

Örnekte bir sitede olabilecek tüm unsurları ana hatları ile belirttim. Header, İçerik kısmı, Sidebar ve footer ekran çözünürlüğüne göre değişim gösteriyor. Değişimlerin nasıl yapıldığını yukarıda yönlendirdiğim yazı olan Responsive Tasarım Yapmak adlı dersimde bulabilirsiniz.

Örnekle ilgi sorun, soru, öneri ve yorumlarınıza YORUM YAPIN bölümünde dile getirebilirsiniz.
Yazı nasıldı ama?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Etiketler : responsive şablon, responsive tasarım, responsive tasarım yapmak,
adet güzel yorum :)
Yorumlar,bizi seven insanlar!
Daha fazla Tasarım
Design
Tasarım Dünyası Nereye Gidiyor?

Artık bu yazıyı yazmanın zamanı geldi. Gerçekten geldi. Fark ettiyseniz günümüz tasarımları son günlerde (son dönemlerde) aşırı şekilde değişti. Tasarımlar...

Kapat