Twitter Artık Daha Güvenli

Twitter Artık Daha Güvenli

İnternet git gide korkulur hale geldi.Bu sebeptendir ki Twitter girişlere güvenlik getirmiş.Artık Twitter hesabınıza bankalardaki gibi telefonunuza gelen doğrulama mesajı sistemini koyabiliyorsunuz.

Sistem daha önceden bekleniyordu ama henüz çıktı.Sistemin nasıl çalıştığı ile ilgili bir video da var.

Nasıl Yapılır?

Twitter hesabınıza bu güvenlik sistemini eklemek için:

1)Giriş yapın

2)Ayarlara girin

Twitter verification

3)”

Twitter Login Verification

Bu kadar artık Twitter hesabınıza girerken telefonunuza gelen onay kodunu da yazacaksınız.
Yazı nasıldı ama?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...
Etiketler : twitter, twitter doğrulama kodu, Twitter Login Verification,
adet güzel yorum :)
  1. Onaylama kodu kadar saçma bir güvenlik önlemi yok bu uygulama yüzündren artık kendi hesabıma bile giriş yapamıyorum.Twitter uygulaması güncellendiginden beri telefonumdan girmeye çalıstıgımda twitter.com adresinden geçici şifre alın pc den girmeye çalıstıgımda ise telefonunuza giriş dogrulaması istegi gönderdik yazısıyla karsılasıyorum tabi telefona birseyin geldiği falanda yok hesabıma giris yapamadığım icin gecici sifre falanda alamıyorum hesabım resmen elimden uçtu gitti twitter a belki 50tane mail attım bi sonuç alamadım benim gibi mağdur olan birsürü kişi olmasına rağmen çözümü bilen kimsede yok.

      • Benim sorunum telefon hattımla alakalı değil hesabım telefon hattımla değil android telefonumla iliskilendirilmis durumda fakat hesabım iliskilendirdigim android telefonu suanda tanımiyor.

      • AYNI SORUN BENDE DE VAR, TELEFON NUMARASINI DOĞRU GİRDİM, DOĞRULAMA MESAJI YOOLANDI DİYOR TELEFONA AMA HİÇBİR MESAJ GELMİYOR, İNTERNETTE YAPTIĞIM ARAŞTIRMALAR SONUCUNDA HERKESİN BÖYLE, BUNUN BİR ÇÖZÜMÜ YOK MUDUR ARKADAŞ, YAZIK .

Yorumlar,bizi seven insanlar!
Daha fazla Genel, Nasıl Yapılır?
Css sprite
Css Sprite Nedir?

Css Sprite, siteye çağırılan resimleri bir araya toparlayıp tek resim haline getirerek alandan ve zamandan tasarruf yapmamızı sağlayan önemli bir...

Kapat