Template Monster’dan İstediğin Tema Ücretsiz

Template Monster’dan İstediğin Tema Ücretsiz

Kazananlar belli oldu! 
Özgür ve Mert adlı katılımcılar iki adet tema kazandılar.

WordPress temaları ücretsiz dağıtmaya devam ediyoruz. Template Monster sponsorluğunda yapılan kampanyaya katılanlardan 2 kişiye Template Monster’dan ücretsiz tema vereceğiz. Kampanyaya katılmak son derce basit. Template Monster üzerinden seçtiğin bir temaya göre, bu yazının altına aşağıdaki örnekteki gibi bir yorum yazmak ile yarışmaya katılabilirsin:

Örnek Yorum:  “Kişisel yazılarımı yayınladığım bir bloğum var.  Yeni bir temanın sitem için mükemmel olacağını düşünüyorum. Bu nedenle #46376 numaralı temayı kazanmak istiyorum.”

Yarışma Katılım Koşulları:

Çekiliş Hakları : Katılımcılar mesajlarını sosyal medyada paylaşırsa, her sosyal ağ için +1 çekiliş hakkı eklenecektir. (Örneğin: Hem Twitter üzerinden tweet (aşağıdaki örnek gibi) atan, hem de facebook’ta paylaşım yapan katılımcı; toplam 2 çekiliş hakkı kazanacak.)

Örnek Sosyal medya paylaşımları :

http://www.templatemonster.com sponsorluğunda http://www.hibestil.com üzerinde dağıtılan ücretsiz temalardan  #46376 numaralı temayı kazanmak istiyorum.

Yarışma tarihi : Bir hafta içerisinde sonlanacak olan  yarışma bugün (16 Eylül 2013) başlayıp  sonuçları bir hafta sonra (23 Eylül 2013 ) sonlanacak. Çekiliş ile belirlenecek olan kazananların çekiliş videosu bu sayfada yayınlanacak.

Yarışma Kuralları: Katılımcıların katıldıklarına dair sosyal medya paylaşım linklerini yorum olarak yazmaları zorunludur. Kazanma durumunda kazanan yarışmacı ile iletişim kurulması için gerçek e-mail adresi ve URL belirtilmelidir.Aksi halde kazanan yedeklerden seçilecektir.

Yazı nasıldı ama?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Etiketler : çekiliş, ücretsiz wordpress tema, Wordpress tema,
adet güzel yorum :)
  1. Kişisel Profilo bir web site açmayı düşünüyorum ve bu tür siteler için hoş temalar yok seçmiş olduğum #43173 teması tam bana göre. Bu temayı kazanırsam her tık’da sizi hatırlayacağım 🙂 . #43173 numaralı temayı kazanmak istiyorum.”

Yorumlar,bizi seven insanlar!

Önceki yazıyı okuyun:
WordPress’de Son Tweet’i Göstermek

Web sitemiz ile sosyal ağlarımızı düzenli bir şekilde bir birine bağlarsak hem sitemizin popülerliği hem de sosyal medyada güncellik açısından...

Kapat