Takip Ettiğim Kişisel Bloglar #Mim

Takip Ettiğim Kişisel Bloglar #Mim

Takip edilesi gördüğü blogları millet paylaşıyor madem bende paylaşayım. Öncelikle takip mantığımı söyleyeyim sonra yok efendim “niye beni takip etmiyon?” gibisinden tartışmalar olmasın 😀 ; yararlı bilgilerin bulunduğu, googlede her bilgi aradığımda karşımı “Ce’e yine ben” dercesine çıkan blogları başa aldım. Diğer takip ettiklerim ise yazdıklarına hayran kaldığım kişilikler. Takip ettiklerimin beni takip ettiğini bilmeden ve uzatmadan başlayalım.

Caner Abi (Egonomik) : Kendisiyle sohbete doyamadığım, her sitesine girdiğimde gülmekten en az bir kere bayıldığım, özellikle de ne yazacağını iyi bilen bir abim. Günde olmasa, en az iki günde bir ziyaret ederim.

İsmail Abi (Usluer): Yukarıda belirttiğim “Ce’e yine ben!” diyen bir bloğu var. Arkadaş Google’da ne ararsam buluyorum bu sitede 😀 .Şaka bir yana  webmaster buluşmasında kendileriyle tanıştığım , sorduğum kodlama vb. sorulara samimi cevaplar veren abi; inşallah Php öğrenim hayatımda da hocalarım arasında.

Yunus Emre abi (Yemre): Bu abimizi de kişisel yazıları ve ağırbaşlı (gördüğüm kadarıyla -ama gördüğümde çok düşünceli olmuş olabilir-) kişiliğini çok severim. Bloğu pek güncel olmasada yazı yazdı mı? Off dön dön oku. Tam yerinde ve mantıklı yazılar yazıyor. 

Burak İsci: Kaliteli paylaşımları ve Tema yapımdaş olması sebebi ile uzun zamandır takip ettiğim kişisel bloglar arasında.

Ertekinn kardeş : Çizimleri ve yazıları ilgi alanımın tam ortasında bir kardeşim. Nurçin ile beraber süper proje ve tasarımlar çıkartıyor. 

Nurçin Çin Çin Japon Japon 😀 :Her ismini gördüğünde “Çin Çin! Japon Japon!” diyesim gelen; içini dökmeyi iyi bilen; gezmeyi, tozmayı, çizmeyi ve okumayı seven bir kişilik.

Bidüşün : Kendileri bin düşünüp bir yazıyor (yada düşünmeden harikalar çıkarıyor). Bazen yazının uzunluğunu görüp okumaya üşendiğim oluyor ama takip etmeyi bırakmıyorum.

Halenur.net : Çok sıcak kanlı yorumları var, zaten yorumlarından ulaştım sitesine. Yakında çıkması muhtemel olan “İnternette Kısa Zamanda nasıl Meşhur olunur” adlı kitabını almay düşünüyorum 😀 .Unutmadan Halenur’u takip etmeyi bırakmayı düşünüyorum (Sözüm ona yaklaşık 10 tane tanıtım yazısını ard arda almış)

Beyruz kardaş: İsmini duyduğumda “Vayy! bu ne artistik isim arkadaş!” diyerek takip listemde hemen yer verdim. Siyah beyaz kişiliği gördüğüm kadarıyla ne dediğini bilen biri. 

Beni takip edip etmediklerini bilmesem de aklıma gelenler bu arkadaşlar.Unuttuklarım varsa affola ve bana haber verile.Aklıma gelenleri aklıma geldikçe yazacağım.

Yazı nasıldı ama?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Etiketler : mim, takip ettiğim kişisel bloglar,
adet güzel yorum :)
  1. İlk önce takip ettiğin için çok teşekkür ederim 🙂 Bu arada ana sayfama bak bakalım tanıtım yazısı görebilecek misin 😀 Kategori gizleme işlemi yaptım, yani rahatsız edici bir şeyler yok merak etmeyin :’) Kitap çıkarsam kimse almaz sanırım 😀

Yorumlar,bizi seven insanlar!

Önceki yazıyı okuyun:
temaya özel bileşen yapımı
WordPress Temaya Özel Bileşen Yapımı

Wordpress temaların görünüm olarak kalitesi yanında işlevselliği de temanın kalitesi açısından önemli. Temanın işlevselliği bize sağladığı özel yapılı sayfalar, kısa...

Kapat