Sosyal Chat Uygulaması – WeChat

Sosyal Chat Uygulaması – WeChat

Sosyal medyanın insanlara etkisi şeksiz şüphesiz büyük, bunu biliyoruz.Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de piyasaya sürülen WeChat adlı Mobil mesajlaşma uygulaması pazardaki tekelleşmiş WhatsApp, Facebook ve Twitter gibi firmalara meydan okuyor.

Reklamında oynayan Lionel Messi ile Türkiye’de de dikkat çeken WeChat, “We Share, We Love, WeChat”  sloganı ile Türkiye’ye etkili bir giriş yaptı. (Etkili olmasının sebebi bizim Türk halkının yabancı kelimeleri anlamasa da pek sevdiğindendir).

WeChat indir WeChat uyglaması

Genel özelliklerine gelecek olursak alışılagelmiş sosyal medya alışkanlıklarını değiştirmiyor. Uygulamada Facebook benzeri bir zaman tüneli bulunuyor. WeChat sayesinde kişilerin paylaştığı fotoğrafları ve durum güncellemelerini beğenebiliyor, gönderilere yorum yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda arkadaşları etiketleme ve konum paylaşma özelliği de unutulmamış.İzlemek isteyenler için altta bir de tanıtım videosu bulunmakta.

İndirmek isterseniz Google Play’den :  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.mm&hl

yada uygulama sitesi olan: http://wechat.com/en/download.html

Yazı nasıldı ama?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...
Etiketler : android uygulamaları, Mesajlaşma uygulaması, WeChat indir, WeChat uygulaması,
adet güzel yorum :)
Yorumlar,bizi seven insanlar!
Daha fazla Genel, Haber
Yeni bir GSM operatörü daha:POCell

Şu aralar GSM operatöre açmak trend oldu arkadaş.Önüne gelen Gsm sektörüne giriyor. Bu furyaya katılan Petrol Ofisi, POCell  adıyla elinin petrolüyle GSM işine karıştı....

Kapat