Sosyal Chat Uygulaması – WeChat

Sosyal Chat Uygulaması – WeChat

Sosyal medyanın insanlara etkisi şeksiz şüphesiz büyük, bunu biliyoruz.Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de piyasaya sürülen WeChat adlı Mobil mesajlaşma uygulaması pazardaki tekelleşmiş WhatsApp, Facebook ve Twitter gibi firmalara meydan okuyor.

Reklamında oynayan Lionel Messi ile Türkiye’de de dikkat çeken WeChat, “We Share, We Love, WeChat”  sloganı ile Türkiye’ye etkili bir giriş yaptı. (Etkili olmasının sebebi bizim Türk halkının yabancı kelimeleri anlamasa da pek sevdiğindendir).

WeChat indir WeChat uyglaması

Genel özelliklerine gelecek olursak alışılagelmiş sosyal medya alışkanlıklarını değiştirmiyor. Uygulamada Facebook benzeri bir zaman tüneli bulunuyor. WeChat sayesinde kişilerin paylaştığı fotoğrafları ve durum güncellemelerini beğenebiliyor, gönderilere yorum yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda arkadaşları etiketleme ve konum paylaşma özelliği de unutulmamış.İzlemek isteyenler için altta bir de tanıtım videosu bulunmakta.

İndirmek isterseniz Google Play’den :  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.mm&hl

yada uygulama sitesi olan: http://wechat.com/en/download.html

Yazı nasıldı ama?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Etiketler : android uygulamaları, Mesajlaşma uygulaması, WeChat indir, WeChat uygulaması,
adet güzel yorum :)
Yorumlar,bizi seven insanlar!

Önceki yazıyı okuyun:
Furkan sener'in projesi
Olmazsa Olmaz 100 Süper Poster

Türkiye'nin endemik birkaç tane projesi var.Son günlerde en popüler olanı ise Bu Proje Olmazsa Olmaz adlı bir proje. Projenin amacı...

Kapat