Rapor, Özür, Durum Hepsi Bir Arada…

Rapor, Özür, Durum Hepsi Bir Arada…

Klavyeme çekinerek dokunuyorum. Uzun zamandır yazmamanın utancı, internetten soğumam ve dahası… Fark etmişsinizdir en son yazımı 4 Şubat’ta girmişim. O günden bu yana yaklaşık iki aydır yazı girmemişim, yorumlara cevap yazmamışım, siteyi geliştirmemişim. Peki ben bu süre içinde ben ne yapmışımda böyle blogumu sessiz bırakmışım diyenler için ufak bir özür, rapor niteliğinde yazı yazmak istedim.

Yukarıda belirttiğim gibi site biraz tozlanmış. Yorum olmuş kırk küsür (normal durumda her gün girdiğim için tek yorum bırakmam onaylanmamış/cevaplanmamış),güncellemeler bir sürü şey…

Ben ise blogun sessiz kaldığı dönemlerde dersler ile boğuşuyor, sınavlar ile güreşiyor ve YGS’ye çalışmaya çalışıyordum. Aynı zamanda bu dönem içerisinde evin internetini kapattırdım (biraz nefse zor gelsede). Kapatma sebebi interneti çok kullanmayışım ve gereksiz olduğunu -sonradan farkettim lazım oluyormuş. şimdi tekrar açtırmaya çalışıyorum 😀 – düşünmeye başlayışım olmuştu. Okuldaki yazılılarda araya girince zaten bakamaz olduğum bloga artık hiç giremez oldum.

Özür kısmına ise gerçekten yazmam gereken bir bölüm olduğu için giriyorum. Bu süre zarfında yardım mailleri, yorumlar birikti. Bazılarına cevap veremedim bazıları yönlendirdim,bazılarını da tam cevap veremedim. İnsanların gönderdiği yardım isteklerini bir görev olarak bildiğim için elimden geldiğince cevaplamaya/destek olmaya çalışıyorum fakat arada gözden kaçanlar oluyor; onlardan da özür diliyorum.

Bu aralar mobil daha kolay olduğu için daha fazla orada aktifim sorularını sormak isteyen aşağıdaki hesaplardan bana ulaşabilir.

Instagram   @Hibestil

Sizden bu sınav sürecinde bana ve benim gibi sınavla uğraşanlara dua istiyorum. Bu arada yazıların güncelliğini düzene sokmam gerektiği çokça söyleyen oluyor, onları da inşllah düzene sokacağım.  Bari haftada bir yazı gireyim değil mi?

(Yazıda parmağımın kesilmiş olmasından -şu anda sargıda sadece ufak bir kesik- dolayı kusurlar olabilr affola)

Yazı nasıldı ama?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
adet güzel yorum :)
  1. Elbette sınav daha önemli Halil abi. Bende TEOG’u atlattım hayırlısıyla notlar güzel 🙂 Allah sınavlarında yardımcı olsun, Zihin açıklığı versin…

  2. İbrahim merhaba,

    Sınavlardan daha önemli değil ya! Önce sınavlarını atlat devamında o güzel paylaşımlarını tekrar yaparsın. Allah yardımcın olsun..

Yorumlar,bizi seven insanlar!

Önceki yazıyı okuyun:
Can sıkıntısına CSS Oyun : Babbit

Css harikaları serimi bilirsiniz. Bugün  hoverstudio tarafından yapılmış güzel bir oyun örneği ile karşılaştım. Sade bir oyun olan Babbit'in renkleri...

Kapat