Olmazsa Olmaz 100 Süper Poster

Olmazsa Olmaz 100 Süper Poster

Türkiye’nin endemik birkaç tane projesi var.Son günlerde en popüler olanı ise Bu Proje Olmazsa Olmaz adlı bir proje. Projenin amacı benim çok hoşuma gitti, hatta benim “La, benim aklıma niye gelmedi?#” grubuma hemen dahil ettim.

Proje sahibi projeyi kısaca şöyle açıklıyor; Projeyi hayatının en önemli kavramlarını postere dökme düşüncesiyle başlamış,ardından halkın içinde konu kısıtlaması yapmadan “olmazsa olmazları” bir araya getirmeye  çalışmış. Çok iyi olmuş çok da güzel olmuş.

Ben henüz 100 posterden 50 posteri tamamlamış Furkan Şener’i destekliyor, posterlerinin devamını bekliyorum.Posterlerin yayınlandığı siteye şuradan ve sahibi Furkan’a ise buradan ulaşabilirsiniz.Son olarak Projeden birkaç poster;

Bu proje olmazsa olmaz Bu proje olmazsa olmaz Furkan Şener Bu proje olmazsa olmaz

Önceden rast geldiğim fakat yazmayı unuttuğum bir projeyi bana Furkan Şener (proje sahibi) “İçerik Gönder” butonundan göndermiş.Bende hazır göndermişken yazayım dedim.
Yazı nasıldı ama?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Etiketler : Bu Proje Olmazsa Olmaz, Furkan Şener, Olmazsa Olmaz, Posterler,
adet güzel yorum :)
  1. AdamıN işi gücü yokmuş uğraşmış. Hakkını da vermek lazım yani. Uğraştığına deymiş
    Tebrik ediyorum proje sahibini

Yorumlar,bizi seven insanlar!

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni bir GSM operatörü daha:POCell

Şu aralar GSM operatöre açmak trend oldu arkadaş.Önüne gelen Gsm sektörüne giriyor. Bu furyaya katılan Petrol Ofisi, POCell  adıyla elinin petrolüyle GSM işine karıştı....

Kapat