Oyun Konsolu Budur!–Omni

Oyun Konsolu Budur!–Omni

Teknolojinin doruklarına ulaştığı şu günlerde oyun sektörü büyük bir yer aldı. 3 boyutlu televizyonlar, giyilebilir gözlükler;bunların hepsi oyunları daha zevkli ve gerçekçi hale getirdi.

Omni adlı bir KickStarter projesi ise tamda benim istediğim gibi bir oyun konsolu yapmış.Benim “Adamların işi gücü yok yapmışlar, heyt be…” grubuma giren bu arkadaşlar, bu proje üzerinde bayağı bir çalışmışlar.

teknolojik konsol

Yaptıkları alet, üzerine çıkacağınız bir stand ve yanında gözlük, silah gibi aksesuarları bulunmakta.Kısaca şu video ile açıklayayım:

Ek bir yazılım istemeyen bu alet, Klavye girişi ile bilgisayara bağlanıyor.

İnsanı oyunun içinde hissettiren bu alete cuma çıkışlarında Allah rızası için bir yardım toplayalım, yada KickStarter üzerinden bağış yapalım arkadaşlar da; benim gibi oyun seven dostlarınız gerçekçi oyun oynama zevkinden mahrum kalmasın 🙂 .

Daha fazlası için : http://www.kickstarter.com/projects/1944625487/omni-move-naturally-in-your-favorite-game?ref=home_popular

Yazı nasıldı ama?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...
Etiketler : KickStarter, oyun, oyun konsolu, teknoloji,
Yorumlar,bizi seven insanlar!
Daha fazla Teknoloji
Casio ile Saatlar Daha Akıllı

Bir kol saatinden beklenilen özellikler ve hayatınızı kolaylaştırması yönündeki istekleriniz neler olabilir? Artık Casio akıllı kol saati ile bu isteklerinizi...

Kapat