Haftanın WP Eklentileri #1

Haftanın WP Eklentileri #1

Bu yazı ile yeni bir seriye başlıyorum.Artık her hafta en iyi WordPress eklentilerini seçip sizler için bir araya getireceğim.

man vector

1)WP Content Copy Protection

İçerik hırsızlığı derdine karşı kullanılacak en iyi eklentilerden biri. WP Content Copy Protection sayesinde az da olsa içerinğinizin çalınmasını engelleyebilirsiniz.

Eklenti adresi

pagespeed

2)BJ Lazy Load

İsmi “Tembel yükleme” olmasına rağmen  sitenizin daha hızlı yüklenmesini sağlar ve bant genişliği tasarrufu sağlar. JQuery kullanır ve  js olmayan kullanıcılar için de uygundur.

Eklenti adresi

settings

3)AddThis Welcome Bar

Biraz sıradan gelebilir ama ziyaretçilerinizi karşılamak için çok güzel bir yöntem. Yukarıya yerleşen Wp düzenleyicisine benzer barda Son tweet’lerinizi gösterebilir veya Facebook beğen butonu koyabilirsiniz.

AddThis Welcome Bar

AddThis Welcome Bar Eklentisi

4)Barc Chat

Wordperss siteniz için Canlı Chat eklentisi.Videodan izleyebilirsiniz.

Barc Chat plugin

Eklenti sitesi

5)NextGEN Gallery

6 Milyonun üzerinde indirilmiş popüler bir Wordress Galeri eklentisi. Eklenti sayesinde gelişmiş ve kullanışlı resim galerileri oluşturabilirsiniz. Fotoğrafçılık haber ve magazin siteleri için ideal.

NextGEN Gallery

İlk WordPress haftanın eklentileri yazımız bu kadar. Daha önceki En iyi 5 Seo Eklentisi  yazıma ve  WordPress Güvenlik Eklentileri ve Önlemleri adlı yazıma göz atabilirsiniz.

Yazı nasıldı ama?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Etiketler : AddThis Welcome Bar, Barc Chat, BJ Lazy Load, en iyi Wordpress eklentileri, NextGEN Gallery, Wordress Galeri eklentisi, WP Content Copy Protection,
adet güzel yorum :)
Yorumlar,bizi seven insanlar!

Önceki yazıyı okuyun:
Casio ile Saatlar Daha Akıllı

Bir kol saatinden beklenilen özellikler ve hayatınızı kolaylaştırması yönündeki istekleriniz neler olabilir? Artık Casio akıllı kol saati ile bu isteklerinizi...

Kapat