Hafıza Kartından Ucuz Telefon!

Hafıza Kartından Ucuz Telefon!

Şu aralar Mobil Dünya Kongresi düzenleniyor.Haberiniz vardır yoksa da şimdi oldu 🙂 Mobil Dünya Kongresi 2013 ‘te duyurulan Nokia 105‘i duyuran Nokia telefon piyasasındaki kaybettiği yeri ucuz ürünler sunarak düzelteceğe benziyor.

Gelelim telefona.Telefon piyasaya”Good-looking, hard-wearing, long-lasting.” sloganı ile çıkarak görünüm, sağlamlık ve uzun batarya ömrü ile  tutulmayı ümitliyor.Aynı zamanda Nokia 105′in en büyük  özelliği yaklaşık 40 tl (20 $) en ucuz cep telefonu olması.

Nokia 105’de   FM radyo, çoklu alarm, konuşan saat, toz ve şok koruması ve fener bulunuyor. 12.5 saat konuşma 35 gün bekleme süresi var.Ağırlığı ise 70 gr.

Bunların yanında Windows 8 işletim sistemini akıllı telefonlarında kullanan Nokia, 105 modelinde de sade ve anlaşılır bir arayüz kullanmış.

Nokia 105

Nokia bu telefonundan standartlarını eksik etmemiş.Telefonda bir flash ışık ve klasik Nokia oyunları bulunmakta.

Şimdi gelelim bu telefonu akıllı telefonu kullandıktan sonra kim kullanacak? Bu kadar çok özelliğe alışmışken bu telefona geri dönüleceğini sanmıyorum.Ama telefona yeni başlayanlar için güzel bir başlangıç olacağına eminim.

Telefona aşağıdaki video’dan telefona göz atabilirsiniz.

Yazı nasıldı ama?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Etiketler : 105, Mobil Dünya Kongresi, mobile world congress, Nokia 105, Nokia video, ucuz telefon,
adet güzel yorum :)
  1. Bilgisiz kesimin yazdığı yorumlar işte bunlar, bu telefon alınır çünkü uzun şarj süresi var mesela biz kampa gidiyoruz telefon dayanmıyor acil bi durumda arama yapmak için bu telefon bu tarz işler için mükemmel.

  2. Samsung Galaxy S3 veya S4, İphone 5 diyoruzda aslında bunların hepsi bir tane akılsız telefon olarak dediğimiz telefonlara karşlılık gelemez. Alın İphone 5’i veya s4’ü kullanın 2-3 ay sonra batarya sıkıntısından tutunda her şeyi sıkıntı. Güvenlik sıkıntısıda akıllı telefonların cilvesi. Bundan sonra akılsız telefon…:)

Yorumlar,bizi seven insanlar!

Önceki yazıyı okuyun:
Windows 8 Renkleri

Windows 8 çıktı çıkalı bir metro tasarım furyası başladı.Bildiğimiz gibi metro tasarımda öncelik sadelik.Windows 8 sadeliği sağlarken renkleri öne çıkarmış.Bizde...

Kapat