Functions.php oluşturucu : Wpfunction.me

Functions.php oluşturucu : Wpfunction.me

Wordpres temalarını baştan yazarken zorlanılan en büyük kısım süphesiz Funcions.php‘nin yazılması oluyor. Her tema için aynı function.php dosyasını kullanmak ise yaptığımız temaları kasıyor. Bu yüzden size Functions.php yapımlarını kolaylaştıran bir siteyi tanıtacağım.

Wpfunction.me adlı site sizin siteden seçtiğiniz ve ihtiyacınız olan kodları toplu halde size sunuyor. Bu şekilde internette sizin için gereken kod topluluklarını aramak yerine, tek sitede neredeyse ihtiyacınız olan tüm kodları bulup işinizi hallede biliyorsunuz. Şimdi Wpfunction.me nasıl kullanılır inceleyelim.

İhtiyacınız olan kodları aşağıdaki gibi seçiyorsunuz ve en alttaki “Get Your Code” butonuna basmanız yeterli. Ardından size seçtiğiniz kodların birleşterilmiş hali verilecek.

Functions.php oluşturucu : Wpfunction.me

 

Siteye şu adresten ulaşabilirsiniz : http://www.wpfunction.me/

Yazı nasıldı ama?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Etiketler : functions.php kodları, wordpress functions.php, Wordpress Functions.php snippets, Wordpress kod arşivi, wordpress tema yapımı,
Yorumlar,bizi seven insanlar!

Önceki yazıyı okuyun:
rastgele yazı butonu yapımı
WordPress için Rastgele Yazı Butonu Yapımı

Wordpress sistemini kullananlar ziyaretçilerini sitelerinde daha fazla süre tutmak için benzer yazılar, önerilen yazılar gibi çeşitli yöntemler kullanırlar. Kendi sitemde...

Kapat