En İyi WordPress Eklentileri #4

En İyi WordPress Eklentileri #4

Uzun zamandır yazı girememenin üzüntüsü ile eksik kalmış En iyi WordPress eklentileri serimize yeni bir yazı ekliyorum. Her zamanki gibi popülerden daha çok yeni kullanışlı eklentileri sizler ile paylaşacağım. Bu haftanın en iyi wordpress eklentileri şöyle:

WPtouch Mobile Plugin

Mobil ile uyumlu tasarımlar son zamanlarda şüphesiz çok önemli bir hal aldı. İnsanlar internete masaüstü yerine mobilden daha çok giriyor. Bu durumu göze alırsak wordpress sitelerimizi mobile uyumlu hale getirme durumu ortaya çıkıyor. Eğer siz de wordpress sitenizi mobil uyumlu hale getirmek istiyorsanız bu eklenti tam size göre.
İndirmek için :http://wordpress.org/plugins/wptouch/

en iyi wordpress eklentileriWordpress plugin

 

Fast Secure Contact Form

İletişim formu isteyenlere güvenli bir ortam vaad eden bu eklenti temalarınızla uyun konusunda sıkıntı çıkarmıyor. Otomatik spam mail atanları engelleyen bu eklenti sayesinde okurlarınızla iletişiminiz güçlenecek.

İndirmek için :  http://wordpress.org/plugins/si-contact-form/

Wordfence Security – ★ En İyi Eklenti 

Eklenti virüs taraması, güvenlik duvarı ve gerçek zamanlı trafik kontrolü gibi bir çok işlevi tek başına yerine getiriyor. WordPress sitenize gelen saldırıları anında haber veren eklentiyi saldırıların çok olduğu şu günlerde tavsiye ederim. Ayrıca aşağıda eklenti ile ilgili bir de tanıtım videosu bulunmakta.

İndirmek için : http://wordpress.org/plugins/wordfence

Quick Cache

Sitenizin hızı ziyetçilerinizin ve arama motorlarının gözünde çok önemli bir kısas. Site hızını Seo’ya katkıları düşünüldüğünde çeşitli eklentilere ihtiyaç duyabiliyoruz. Quick Cache eklentisi sitenizin hızında Cache yöntemi ile görünür bir değişiklik yapıyor. Her sitede bulunması gereken eklentilerden biri olan önbellekleme eklentilerinden en hoşuma gideni bu olduğunu da söyleyeyim.

İndirmek için : http://wordpress.org/plugins/quick-cache

Wordpress eklenti

MailPoet Newsletters  ★ En Kullanışlı Eklenti 

Ziyaretçilerin sitenizi beğenip sürekli güncellemelerden haberdar olmak isteyeceği hiç aklınıza gelmiş miydi? Bu eklenti sayesinde web sitenizde haftalık girdiğiniz yazıları abonelerinize göndere biliyorsunuz. Çok kullanışlı bir arayüze sahi olan MailPoet Newsletters ile Sürükle bırak yöntemi ile kendi mail tasarımınızı da oluşturabiliyorsunuz. Haftanın en kullanışlı wordpress eklentisi olarak seçtiğim MailPoet Newsletters’in bir de tanıtım videosu var :

İndirmek için: http://wordpress.org/plugins/wysija-newsletters/

Meta Slider

İçerisinde Nivo Slider, Flex Slider, Coin Slider ve Responsive Slides gibi bir çok slider seçeneği bulunan eklenti Slider severler için bire bir.

İndirmek için : http://wordpress.org/plugins/ml-slider/

Yazı nasıldı ama?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...
Etiketler : İletişim formu eklentisi, Quick Cache eklentisi, Slider eklentisi, Wordfence Security, Wordpress güvenlik eklentisi,
adet güzel yorum :)
Yorumlar,bizi seven insanlar!
Daha fazla Wordpress
WordPress Temaya Özel Giriş Sayfası Yapımı

Çoğu tema yapımcısının karşılaştığı sorunlardan biri olan temaya özel giriş sayfası yapımı, geliştiriciler tarafından ya eklenti yardımı ile yapılmaya çalışılıyor....

Kapat