Dünyanın En Tehlikeli Uygulaması

Dünyanın En Tehlikeli Uygulaması

“Dünyanın en lüzumsuzları” listemdeki en üst sırayı kapan bu uygulama aynı zamanda Dünyanın En Tehlikeli Android Uygulaması özelliğini de taşıyor.

Uygulamanın özellikleri ve kullanım alanını açıklayacak olursak: Örneğin Kafanızla zorunuz var , telefonundan sıkılmış veya bir harçlığı kabarık bir zengin sıpasısınız. Telefonunuza bu uygulamayı yüklüyor ve telefonunuzu fırlata-bileceğiniz en yüksek mesafeye fırlatıyorsunuz. Fırlattıktan sonra telefonu sağ salim tutabilirseniz fırlatma mesafeniz Dünya sıralamasına giriyor. Tutamaz iseniz telefona arkasından gözüyaşlı bir halde arkasından el sallıyorsunuz.

S.M.T.H. Send Me To Heaven Send Me To Heaven

Şaka bir yana uygulama gerçek. Deneyenlerin çoğu telefonunun kırılmış olmasından yakınıyor. Eğer sizde telefonunuzu en yükseğe fırlatan adam olarak rekor kırmak istiyorsanız buyurun efendim indirme linki;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.carrotpop.www.smth

Unutmadan söyleyeyim, telefonu attıktan sonra tutamama durumunda bana şikayete gelip yok efendim sen şöyle dediydinde cinsinden şeyler söylemeyin.Telefonu attıktan sonra tutma hakkı sizde saklıdır.

Yazı nasıldı ama?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Etiketler : android uygulamaları, Send Me To Heaven,
Yorumlar,bizi seven insanlar!

Önceki yazıyı okuyun:
kişisel wordpress tema
VavaTema Seo Uyumlu Kişisel Tema

Merhaba arkadaşlar.Son zamanlarda bloguma pek içerik giremiyorum. Her gün 2 yazı politikam,2 güne bir yazı haline indirgendi ama olsun bu...

Kapat